FanClub Body&Soul
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit

Ultimele subiecte
» Body&Soul-Totul pentru tine
Body&Soul-Fata cu tatuaj pe gamba Icon_minitimeJoi Mar 07, 2013 10:48 pm Scris de cristina1985

» Ionutz Codreanu
Body&Soul-Fata cu tatuaj pe gamba Icon_minitimeSam Mar 02, 2013 5:31 am Scris de Ionutz

» Musat Giorgiana
Body&Soul-Fata cu tatuaj pe gamba Icon_minitimeSam Mar 02, 2013 5:25 am Scris de Giorgiana

» Body&Soul-Fata cu tatuaj pe gamba
Body&Soul-Fata cu tatuaj pe gamba Icon_minitimeDum Noi 25, 2012 11:09 pm Scris de cristina1985

» Body&Soul-Fly whit you
Body&Soul-Fata cu tatuaj pe gamba Icon_minitimeMar Oct 02, 2012 3:14 pm Scris de cristina1985

» Body&Soul-Fata cu tatuaj pe gamba
Body&Soul-Fata cu tatuaj pe gamba Icon_minitimeMar Oct 02, 2012 3:12 pm Scris de cristina1985

» Body&Soul & Selena - El & ea
Body&Soul-Fata cu tatuaj pe gamba Icon_minitimeLun Feb 20, 2012 3:56 am Scris de cristina1985

» Florin-Body&Soul
Body&Soul-Fata cu tatuaj pe gamba Icon_minitimeLun Feb 20, 2012 3:53 am Scris de cristina1985

» Maria Moraru
Body&Soul-Fata cu tatuaj pe gamba Icon_minitimeSam Dec 10, 2011 1:19 am Scris de Maria Moraru


Body&Soul-Fata cu tatuaj pe gamba

In jos

Body&Soul-Fata cu tatuaj pe gamba Empty Body&Soul-Fata cu tatuaj pe gamba

Mesaj Scris de cristina1985 Mar Oct 02, 2012 3:12 pm

Body & Soul se pregatesc de lansarea unui nou videoclip pentru piesa Fata cu tatuaj pe gamba. Pana atunci mai e putin si baietii s-au gandit sa ne ofere un teaser foarte amuzant pentru ceea ce urmeaza sa vedem.
Body & Soul se intorc impreuna cu Al Mike, adica Mihai Alexandru, si vor sa o faca in stil hollywoodian - cu un teaser fun, glumet si inspirat.

Mai multe nu va spun, urmariti mai jos.
Despre acest clip v-am mai povestit si chiar ati putut sa vedeti poze de la filmari aici. Dupa aproape un an de stat un studio baietii sunt gata sa revina cu un nou single, un nou videoclip la care chiar ei au semnat scenariul si regia.
cristina1985
cristina1985
Admin

Mesaje : 21
Puncte : 54
Reputatie : 1
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 39
Localizare : VISINESTI,DAMBOVITA

https://fanclubbodyandsoul.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum